ABLogo_BW ABLogo_BW

Összművészeti arénashow, a 48. Debreceni Virágkarnevál zárórendezvénye

Nagyerdei Stadion, Debrecen, 2017. augusztus 20.

A Főnix Rendezvényszervező Közhasznú Nonprofit Kft. produkciója

KARNEVÁLÉJ 2017

 

Rendezvénymenedzser (Virágkarnevál) Dér István, László Judit

Műszaki projektvezető Bodnár László

Színpad-, fény- és hangtechnika Szatyi Stage Team

Látványtervező Tóth Kázmér

Világítástervező Magony Zoltán

Animációtervező Jóvér Csaba

Pirotechnika Jakab Gyula

Magyar csoportkoordinátor Hercz Vilmos

Külföldi csoportkoordinátor Korponai Tibor

Rendezvényügyelő Karl József

Könnyűzenei projektkoordinátor Teremi Nóra

Produkciós koordinátor Dér István

Produkciós vezető Bálint Albin

Zenei vezető Bókai Zoltán

Vezető koreográfus Jóna Szabolcs

Rendező Böhm György

Producer Bódor Edit

 

Közreműködő szólisták Dánielfy Gergő, Dánielfy Zsolt, Feke Pál, Götz Attila, Györfi Anna, Janza Kata, Kamarás Iván, Király Linda, Király Viktor, Kiss Balázs, Kiss Gergely Máté, Kiss Mátyás, Lehner Zalán, Majka és Curtis, Miller Zoltán, Nagy Dániel Viktor, Nagy Viktória Éva, Náray Erika, Palya Bea, Pápai Joci, Puskás Peti, Scheich Dávid, Schell Judit, Stohl András, Stubendek Katalin, Sütő András, Tordai Zoltán, Vincze Márton

Magyar előadó-művészeti együttesek és intézmények Ady Endre Gimnázium, CommandARTe Társulat, Debreceni Maskara Alapítvány, Debreceni Mazsorett Együttes, Debreceni Népi Együttes, Debreceni Old Timer Club, Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület, Forgórózsa Táncegyüttes, Fugato Orchestra, Hajdú Néptáncegyüttes, Happy Time Band, Kék Lovagok Motoros Egyesület, Lautitia Kóruscsalád, Led-Fantasy, Lesz Dance Sport- és Tánc Egyesület, Magyar Chan Wu Szövetség, Ozirisz Hastánc Stúdió, Piruett Táncstúdió, Poroszlay Balett, Pozitív Centrum, R'n'B Dance Team Hip Hop, Salida Tánc Sport Egyesület, Új Lovas Színház, Valcer Táncstúdió

Külföldi vendégegyüttesek Ballet Camara (Szenegál), Carnaval de Colores (Spanyolország), Ceska Beseda Táncegyüttes (Csehország), Demirgenlik Néptánccsoport (Észak-Ciprus), Edirne Folklóregyüttes (Törökország), Iliria Táncegyüttes (Albánia), Majek Folklóregyüttes (Csehország), Olinyolotl Néptánc Társulat (Mexikó), Osmangazi Néptáncegyüttes (Törökország), Sibirskye Uzory Táncegyüttes (Oroszország), Stelzen-Art (Németország), Tempesta Zászlóforgató Csoport (Olaszország), Tennessee Children's Dance Ensemble (USA)

 

Rendezvényfotók: Főnix Rendezvényszervező Közhasznú Nonprofit Kft.